WhitePress


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

WHITEPRESS jest platformą dla twórców oraz wydawców.

Wspiera między innymi działania z zakresu influencer marketingu oraz content marketingu.

Oznacza to między innymi: publikację artykułów na blogach, vwspółpracę z blogerami i vlogerami, tworzenie materiałów (treści, grafiki), analitykę i raportowanie, wsparcie w promocji treści (reklama płatna).

Jako wydawca lub influencer w WHITEPRESS sam określasz stawki, a wszystkie formalności realizowane są po stronie platformy. Oznacza to, że jedynie przeglądasz i akceptujesz oferty.

Możesz również w dowolnym momencie zrezygnować ze współpracy, jeśli treści bądź brief nie są zgodne z Twoimi wymaganiami.


WYRÓŻNIKI

Program afiliacyjny skierowany jest do osób, które chciałyby zarabiać na polecaniu platformy. Wystarczy przyprowadzić do niej klienta, który zarejestruje się w platformie, a następnie będzie aktywnie z niej korzystać, by zarabiać razem z nim.

Dedykowane panele pozwalają twórcom i wydawcom na podejrzenie aktualnych ofert oraz stałe dokonywanie zmian w profilu, m.in. w zakresie stawki za publikację.


PODSUMOWANIE

Blogerzy i influencerzy są bardziej wpływowi niż standardowe reklamy, które świadomie i nieświadomie ignorowane są przez internautów (ślepota banerowa).

Przekazy reklamowe ponadto nie cieszą się wysokim współczynnikiem zaufania wśród odbiorców, dlatego z roku na rok ich efektywność drastycznie spada.

Współpraca z influencerami i twórcami blogosfery pozwala uciec od tradycyjnych form promocji i w nienachalny sposób przedstawić komunikat reklamowy precyzyjnie określonej grupie odbiorców.