IQ Hashtags


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

iq hashtags 2 0 analiza hashtagów instagram

IQ HASHTAGS to rozwiązanie, które pozwala odnaleźć odpowiednie hashtagi, a następnie ocenić ich rozmiar oraz dopasowanie do profilu i tematyki zdjęcia.

Analiza oraz ocena hashtagów jest kluczowym zadaniem dla organicznej, tj. bezpłatnej promocji treści na Instagramie.

Rozszerzenie zasięgu fotografii jest jednoznaczne z dotarciem do większej liczby osób, która może być zainteresowana nie tylko pojedynczą publikacją, ale tematyką całego profilu.

Ogromną zaletą serwisu jest masowa analiza hashtagów pod kątem występowania zablokowanych znaczników dla dopiero planowanych publikacji.

Narzędzie odpowiada również na jeden z najnowszych problemów twórców, czyli zbanowane hashtagi, precyzyjnie je typując oraz wskazując konkretne fotografie, pod którymi zostały wykorzystane.

iq hashtags 2 0 analiza hashtagów instagram zbanowane hashtagi


WYRÓŻNIKI

hashtag performance instagram iq hashtags

Wydajność hashtagów czyli rozwiązanie, które pomaga określić, które hashtagi (pod kątem tematyki oraz rozmiaru) pasują do Twojego profilu oraz treści.

Im lepiej dopasowane hashtagi, tym większy zasięg z hashtagów, a tym samym szansa na więcej polubień, komentarzy oraz nowych obserwatorów.

Podpowiedzi podobnych hashtagów umożliwiają odnalezienie hashtagów, które są bardzo podobne do zaproponowanego przez użytkownika znacznika. Ze względu na podobieństwo, jest duże prawdopodobieństwo, że odpowiadają na tę samą tematykę i/lub kierowane są do tej samej niszy.
Podpowiedzi powiązanych hashtagów umożliwiają odnalezienie hashtagów, które występują w (często) w powiązaniu do zaproponowanego przez użytkownika znacznika. Ze względu na częstotliwość współwystępowania jest duże prawdopodobieństwo, że odpowiadają na tę samą tematykę i/lub kierowane są do tej samej niszy.

Trendujące hashtagi to znaczniki, które są powiązane z zaproponowanym przez użytkownika hashtagiem oraz dopiero zyskują popularność na Instagramie. Zyskujące popularność znaczniki są informacją o rosnącej popularności oznakowanego tematu, np. wydarzenia, marki, kampanii. Agencje oraz domy mediowe mogą wykorzystywać je do tworzenia treści real-time marketingu.

"Z przeprowadzonych przez nas analiz używanie trendujących hashtagów z odpowiednio dopasowanego przedziału popularności znacznie zwiększa dotarcie i zasięg postu" - Adam, IQhashtags

iq hashtags trendujące hashtagi popularne hashtagi

iq hashtags 2 0 analiza hashtagów 3 instagram zbanowane hashtagi

Analiza zbanowanych hashtagów w profilu pozwala szybko wyśledzić, które hashtagi wykorzystane w profilu są permanentnie lub czasowo zbanowane przez Instagram.

Narzędzie umożliwia także masową analizę nowych zestawów hashtagów dla planowanego zdjęcia pod kątem występowania zbanowanych oznaczeń, zmniejszając ryzyko wykorzystania znacznika, który ukryje fotografię dla potencjalnych odbiorców.PODSUMOWANIE

Hashtagi jeszcze długo nie przestaną być zagadką dla użytkowników Instagrama, a każde rozwiązanie, które choć trochę zbliża do rozwiązania ich tajemnicy, jest na wagę złota.

Mając na uwadze silną konkurencję, korzystanie z dodatkowych narzędzi zdaje się oczywistością dla każdego Instagramera, który poważnie myśli o rozwijaniu własnego profilu.

IQ HASHTAGS realizuje podstawowe jak i bardziej zaawansowane potrzeby w zakresie analizy znaczników oraz profilu, a przede wszystkim, doboru odpowiednich oznaczeń.


iq hashtags 2 0 analiza hashtagów instagram

iq hashtags main page 4

iq hashtags main page 5