Brandbuddies


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

BRANDBUDDIES to samoobsługowa platforma z elementami społecznościowymi ułatwiająca współpracę firmom z influencerami.

Co to oznacza w praktyce?

Platforma pozwala nawiązać kontakt twórcom i markom, przygotować oraz przebrnąć przez trudy pierwszej kampanii, a następnie utrzymać relację po jej zakończeniu.

Platforma skupia się nie tylko na rozmiarze profilu, ale również wstępnej i końcowej analizie influencera oraz efektów współpracy.

Kampanię podsumować możesz raportem zawierającym dane na temat wyświetleń, zasięgów, przeklików czy interakcji, dzięki którym ocenisz efektywność poszczególnych twórców.


WYRÓŻNIKI

Buudyscore, czyli autorski algorytm oceniający członków platformy na podstawie wielu czynników, wskazując jednocześnie najbardziej jakościowych twórców.


PODSUMOWANIE

Blogerzy i influencerzy są bardziej wpływowi niż standardowe reklamy, które świadomie i nieświadomie ignorowane są przez internautów (ślepota banerowa).

Przekazy reklamowe ponadto nie cieszą się wysokim współczynnikiem zaufania wśród odbiorców, dlatego z roku na rok ich efektywność drastycznie spada.

Współpraca z influencerami i twórcami blogosfery pozwala uciec od tradycyjnych form promocji i w nienachalny sposób przedstawić komunikat reklamowy precyzyjnie określonej grupie odbiorców.