INFLUmarketing.pl patronem medialnym SeeBloggers Łódź

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To już siódma edycja największego i najpopularniejszego festiwalu influencerów w Polsce, SeeBloggers, którego po raz drugi współorganizatorem oraz partnerem głównym jest miasto Łódź.

W serii paneli i prelekcji w tym roku uczestniczyć będzie aż 2 500 twórców internetowych, 80 prelegentów oraz 60 partnerów wydarzenia.

 

SeeBloggers Łódź 2019

 

Panele eksperckie, prezentacje, warsztaty, networking, gala #HastagiRoku oraz impreza wieczorna — najbliższy weekend w Łódzkim EC1 – Miasto Kultury, które jest partnerem strategicznym wydarzenia, zapowiada dość się intensywnie.

Podczas dwóch dni konferencji, uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w prezentacjach i panelach na temat budowania profilu, kreowania wizerunku w mediach społecznościowych, hejtu oraz autentyczności w influencer marketingu.

SeeBloggers to również wiele inspirujących i rozwijających warsztatów dla twórców, między innymi fotospacer, przyśpieszony kurs foto edycji czy wstęp do vlogowania.

Źródło

Rozpiętość tematyczna oraz formy edukacji zostały przygotowane w taki sposób, by każdy uczestnik festiwalu mógł znaleźć podczas konferencji coś dla siebie i wywieźć realną wartość z wydarzenia.

 

Gala Plebiscytu #HashtagiRoku

 

#HashtagiRoku to plebiscyt twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność.

Podczas Gali wyłonieni zostaną najlepsi z najlepszych w kategoriach Instagramer, Bloger, Twórca wideo, Influencer, czyli twórcy Rankingu Polskich Influencerów 2018/2019, przygotowanego przez SeeBloggers oraz Influtool.

Plebiscyt podzielony został na dwa etapy: głosowanie internautów oraz wybór jury.

To jednak nie koniec.

Podczas plebiscytu swoje miejsce będzie miało również ogłoszenie wyników w kategorii Odkrycie Roku, a zwycięzcę wybiorą… sami uczestnicy festiwalu.

Plebiscyt zakończy się uroczystą Galą, która odbędzie się 8 czerwca 2019 wieczorem, podczas VII edycji festiwalu See Bloggers w Łodzi.

Więcej przeczytasz tutaj.

 

INFLUmarketing X SeeBloggers Łódź 2019

 

Jako Patron Medialny zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji o festiwalu w mediach społecznościowych oraz na stronie wydarzenia.

Do zobaczenia w Łodzi i powodzenia wszystkim nominowanym w Plebiscycie #HashtagiRoku!

Udostępnij

Comments are closed.